UAB „Eltecha” – aukšto technologinio lygio ir profesionalumo, energetikos statybos, instaliacijos darbų, projektavimo ir eksploatavimo paslaugų bendrovė. Šiems darbams atlikti bendrovė turi išduotą LR Aplinkos ministerijos atestatą Nr. 0610 ir LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Ūkio ministerijos atestatą Nr. E-0197. Savo veiklą bendrovė yra apdraudusi civilinės atsakomybės draudimu.

UAB „Eltecha” dirba aukštos kvalifikacijos, atsakingi, patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai, turintys Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos išduotus atestatus, savo sėkmingu darbu užtikrinantys aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Bendrovėje dirba 60+ darbuotojų, iš jų – 16 turinčių inžinerinį išsilavinimą.

Išplėtojusi kokybės vadybos sistemą ir turėdama modernią techninę bazę, bendrovė sėkmingai konkuruoja Lietuvos rinkoje, siūlydama nepriekaištingą paslaugų atlikimą savo klientams, tuo užsitikrindama patikimos bendrovės vardą.

Vertinant turimus UAB „Eltecha” pajėgumus bei patirtį, drąsiai galime teigti, kad bendrovė pajėgi vykdyti bet kokios apimties projektus visoje Lietuvoje ir tenkinti reikliausių užsakovų poreikius.

Intensyviai dirbdami, mes randame laiko ir aktyviai dalyvaujame visuomeninėje veikloje. Nuolat remiame įdomias idėjas bei projektus, noriai įnešame savo indėlį į miesto gyvenimą.